eobywatellogopng [300x85]

Skorzystaj z e-obywatela i załatwiaj sprawy on-line korzystając z nowoczesnych technologii.

 

Jak to zrobić ?

 

Wejdź na stronę: www.e-obywatel.swietajno.pl i ZAREJESTRUJ SIĘ:

- wykorzystując profil zaufany lub zakładając konto z wykorzystaniem swoich danych (tu wymagana jest jednorazowa wizyta w Urzędzie celem potwierdzenia rejestracji).

W celu potwierdzenia rejestracji należy udać się z dowodem osobistym do informatyka Urzędu Gminy Świętajno (parter p.13)

 

Jak załatwić sprawę?

 

Na stronie www.e-obywatel.swietajno.pl znajdują się KARTY INFORMACYJNE, które opisują dokładnie od strony formalnej sposób i ścieżkę załatwiania spraw w naszym urzędzie.

Na tej samej stronie, w strefie WYPEŁNIJ FORMULARZ znajdziesz zestaw wymaganych WNIOSKÓW i FORMULARZY.

Dokumenty można szybko i prosto wysłać elektronicznie potwierdzając go PROFILEM ZAUFANYM lub wydrukować i przedłożyć w urzędzie.

Ponadto portal e-obywatel daje możliwość płatności online za zobowiązania finansowe wobec gminy Świętajno oraz podgląd swoich należności.

Przypominamy że oferujemy pomoc przy zakładaniu Profilu zaufanego w naszym urzędzie, który można obecnie potwierdzić w Urzędzie Miasta w Olecku oraz w Urzędzie Skarbowym. Szczegóły na stronie internetowej obywatel.gov.pl  PROFIL ZAUFANY EPUAP.

 

Aplikacja mobilna

 

Wśród funkcji nowej aplikacji znajdą Państwo między innymi; aktualności, wydarzenia, powiadomienia, wyszukiwarkę zasobów lokalnych, ulubione treści oraz moduł pozwalający na zgłaszanie za pomocą aplikacji potrzeb, usterek na terenie Gminy Świętajno.

Zachęcamy do pobrania aplikacji za pośrednictwem sklepu Google Play oraz App Store, lub korzystając z kodów QR dostępnych poniżej.

Dla urządzeń z systemem Android

Dla urządzeń z systemem Android

Dla Iphone

Dla Iphone

 

Zapraszamy do korzystania z nowych możliwości załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Świetajno oraz pobierania aplikacji mobilnej.

więcej o systemie E-Obywatel na stronie http://www.e-obywatel.pl/

Gmina Świętajno

Realizacja: IDcom-jst.pl