Rusza rekrutacja do projektu Familijne LOWE w Świętajnie

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo

 

Rozpoczynamy rekrutację do udziału w projekcie Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji w Świętajnie (LOWE).

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem rekrutacji. Jest on dostępny na stronie internetowej szkoły: www.spswietajno.edu.pl oraz Gminy Świętajno  www.swietajno.pl. Zachęcamy do odwiedzenia profilu LOWE na facebooku, gdzie będą zamieszczane bieżące informacje z projektu: www.facebook.com/Lokalny-O%C5%9Brodek-Wiedzy-i-Edukacji-w-%C5%9Awi%C4%99tajnie-102213481630257

 

Przypominamy, uczestnikami projektu mogą być: rodzice lub opiekunowie dzieci, młodzieży realizujących obowiązek szkolny oraz nauki oraz mieszkańcy gminy Świętajno, a w szczególności osoby:

  • z utrudnionym dostępem do form edukacji osób dorosłych;
  • z niskim poziomem wykształcenia lub wykształceniem wymagającym aktualizacji;
  • związane z rolnictwem;
  • nieaktywne zawodowo lub bezrobotne;
  • podlegające formom pomocy społecznej i wsparcia rodziny;
  • w wieku 45+.

 

Aby wziąć udział w projekcie należy przekazać wypełnione dokumenty rekrutacyjne (załącznik nr 1 i 3) w formie papierowej do skrzynki podawczej lub sekretariatu Szkoły Podstawowej w Świętajnie, albo wysłać skan na adres swietajno.lowe@wp.pl. Pierwszy etap rekrutacji trwa do 20 października 2020 r., po tym terminie będzie prowadzony nabór uzupełniający pod warunkiem wolnych miejsc.

 

Wydrukowane dokumenty rekrutacyjne są do pobrania w sekretariacie szkoły, Gminy Świętajno oraz u naszych animatorów lokalnych: Bożeny Puzowskiej, Doroty Muchy, Małgorzaty Zagrodzkiej oraz Marty Gotkowicz.

Telefon kontaktowy: 87 5215433, 507756086, e-mail: swietajno.lowe@wp.pl

 

O zakwalifikowaniu się do projektu uczestnicy zostaną poinformowani telefonicznie lub mailowo. Terminy i miejsca poszczególnych form wsparcia zostaną podane po utworzeniu grup na poszczególne kursy, warsztaty i szkolenia.

 

Rozpoczynamy od zajęć dla seniorów, zaś pierwsze warsztaty florystyczne z układania kompozycji wiązanek na Wszystkich Świętych odbędą się w ostatnim tygodniu października. Już dziś serdecznie zapraszamy!


Opublikowano: 12 października 2020 13:54

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

zal_1_dokumenty_zgloszeniowe_odbiorcow_lowe.pdf [313.22 KB]

zal_2_lista_szkol_lowe.pdf [128.53 KB]

zal_3_ankieta_rekrutacyjna_lowe_w_swietajnie.pdf [321.22 KB]

regulamin_rekrutacji_i_uczestnictwa_w_projekcie_lowe.pdf [135.24 KB]

Wyświetleń: 72

Gmina Świętajno

Realizacja: IDcom.pl