Diagnoza potrzeb edukacyjnych mieszkańców gminy Świętajno

 (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo

 

W związku z realizacją projektu w ramach programu grantowego  „Familijne LOWE” z Programu Operacyjnego Wiedza-Edukacja-Rozwój 2014-2020 proponujemy dorosłym mieszkańcom Gminy Świętajno możliwość bezpłatnego uczestnictwa w cyklu zajęć edukacyjnych w ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji działającego w roku szkolnym 2020/2021 przy Szkole Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie.

 

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie krótkiej ankiety w wersji on-line, która znajduje się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeNuHDgbeO_J4S7RwJRTUnvzQpcf0Tzq6pNeylYLLhwdqyjGg/viewform?usp=sf_link.

 

Jej wyniki umożliwią realizatorom projektu zdiagnozowanie potrzeb edukacyjnych mieszkańców, przygotowanie optymalnej oferty zajęć oraz wybór najbardziej dogodnego dla Państwa miejsca ich realizacji.

 

Ankietę w formie papierowej można złożyć także do skrzynki podawczej w Urzędzie Gminy lub do wychowawców w Szkole Podstawowej im. Ignacego Krasickiego w Świętajnie w terminie do 24 września 2020 r.

logu.jpg

Opublikowano: 16 września 2020 15:02

Kategoria: Komunikaty

Zdjęcia:

Załączniki:

lowe_ankieta_nt_zajec_do_diagnozy.pdf [444.81 KB]

Wyświetleń: 108

Gmina Świętajno

Realizacja: IDcom.pl